Natūralus kraikas SUPER BENEK Compact Padidinti

Natūralus kraikas SUPER BENEK Compact

Smulkus, bekvapis, 100% bionatūralus bentonitas, sušokantis, puikiai sugeria kvapus ir drėgmę.

Smulkiau

PakuotėAkcijaPristatymasKainaKiekis
5 l3,99 €
10 l6,99 €

3,99 €

Add to wishlist

Aprašymas:

 
Super Benek COMPACT bentonitinis kraikas, naudotinas kačių ir kitų stambesnių žvėrelių ( triušių, jūros kiaulyčių) tualetams pripildyti. Jo natūralus, mineralinis kvapas ypač priimtinas  katinams. Nedulkančios, porėtos, smulkios granulės, sušokdamos į tvirtus grumstelius, puikiai sugeria skysčius ir nemalonius kvapus, eliminuoja grybelius ir bakterijas.
 
Šie higieniniai naminių gyvūnėlių kraikai gaminami iš natūralaus, gamtoje  randamo mineralo bentonito miltelių. Tai pats našiausias kraikas, nes pritaikius unikalias technologijas, pagaminamas tiksliai kalibruotas, 1 - 2 mm. skersmens grūdėtumo kraikas, kuris naudojimo metu sušokdamas į nedidelius, plokščius grumstelius tuo pat metu išbrinksta. Susiformavę grumsteliai yra tvirti ir nelimpa prie tualeto dėžutės sienelių ar dugno, net jai kraiko sluoksnis mažesnis nei 4 cm. Drėgmę ir nemalonius kvapus sugeria tiesiog puikiai, nepakeičiamas gyvūnėlių rujos metu. Sausas, nedulkantis, lengvas, šiltas lyg pašildytas, užtikrina komfortą tiek gyvūnėliams, tiek jų šeimininkams.
 
Bentonitinio kraiko naudojimas:
Į kačių tualeto dėžutę pripikite 5 – 6 cm. kraiko, lengvai supurtykite dėžutę, kad kraikas pasiskirstytų tolygiai, tai padės apsaugoti nuo kriko grumstelių prilipimo prie dėžutės dugno. Kitiems gyvūnėliams rekomenduojama pripilti tinkamą kraiko kiekį tam skirtoje narvelio dalyje. Šalinkite tik panaudotą ( į grumstelius sušokusį) kraiką, jei reikia, papildykite šviežiu. Po nuodugnaus tualeto dėžutės tvarkymo, nepanaudotą ( nesušokusį į grumstelius) kraiką vėl supilti į dėžutę.
  • Kraiko rūšis Bentonitas
  • Kraiko ypatybės Sušokantis, Bekvapis

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Natūralus kraikas SUPER BENEK Compact

Natūralus kraikas SUPER BENEK Compact

Smulkus, bekvapis, 100% bionatūralus bentonitas, sušokantis, puikiai sugeria kvapus ir drėgmę.

Parašyti atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: