Užsakymai, kurių vertė 29 Eur su PVM ir daugiau, darbo dienomis pristatomi visoje Lietuvoje nemokamai! Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 29 EUR, taikomas tik 2,90 EUR pristatymo mokestis visoje šalyje.
Išskyrus šiuos atvejus:
  • Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją visais atvejais papildomai kainuoja 20 Eur.
  • Dužtančioms prekėms (pvz. akvariumų lempoms), nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, taikomas papildomas 1,5 Eur pakavimo mokestis.
Prekių pristatymo terminas:
  1. Užsakymai, gauti ir apmokėti iki darbo dienos 12:00 valandos, pristatomi kitą darbo dieną.
  2. Prekės pristatomos per 2 darbo dienas jeigu prekes užsakote ir apmokate po 12:00 valandos.
  3. Užsakymai su apmokėjimu COD (grynaisiais pristaymo metu) pristatomi taip pat, kaip aprašyta 1 punkte.
  4. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie planuojamą pristatymo laiką.
Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su jumis susisieks telefonu arba informuos SMS žinute.
 
Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų užtikrintį siuntos priėmimą iš kurjerio, atsižvelgiant į aprašytus prekių pristatymo terminus, bei papildomai informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinamos laiptinės durų kodą, rakinamus vartus, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.
Esame dėkingi už supratingumą.
 
Svarbu!
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo dokumentą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra tinkama, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.