Ar nepavargai lakstyti paskui "nuolaidas"? Nuolat sugaišti marias laiko, sutaupyti centus ir būti užmiršta (-as) po kiekvieno užsakymo?

Mąstyk profesionaliai - investuok į draugystę! Tai apsimoka visom prasmėm.

O draugystę kuriame taip:

1. Įvykdę jau pirmąjį Tavo užsakymą, 3% užsakymo sumos gražinsime kaip nuolaidų kuponą kitiems pirkiniams.

2. Lojalus klientas iki gyvos galvos - lengvai ir greitai.
Apsipirkus pas mus iš viso už 100 Eur, laikysime mūsų draugystę įtvirtinta ir priskirsime Tave prie lojalių klientų grupės! Tai įvyks automatiškai ir galios visada. Jokių papildomų sąlygų, jokių taškų kaupimo ar minimalių apyvartų. O visi lojalūs klientai pas mus turi nuolatinę geležinę 5% nuolaidą VISKAM, kuri sumuojasi su visom kitom galimom nuolaidom!

3. Apyvartos nuolaidos - taupykime kartu.
Didėjant užsakymo vertei, mūsų santykiniai užsakymo apdorojimo bei transporto kaštai mažėja, todėl mes sutaupome ir tuo mielai dalinamės su Tavimi. Galiojančias apyvartos nuolaidas matysi krepšelio suvestinėje. Šį nuolaida gali galioti arba negalioti priklausomai nuo užsakomų prekių.

4. Draugų programa.
Jei esi tiek patenkintas mūsų aptarnavimo profesionalumu ir darbo kokybe, kad nori tuo pasidalinti su visu pasauliu, padaryk tai - ir mes to nepamiršime :)

Jei turi bent vieną įvykdytą užsakymą, pakviesk prisjungti draugą, kaimyną ar mamą. (Tai gali padaryti savo paskyroje, skiltyje "rekomendacijų
programa"). Tavo kviestiniam draugui įvykdžius savo pirmąjį užsakymą, jums abiems dovanosime po 3 Eurus jūsų būsimiems pirkiniams.

Petpro.lt - natūralu, kad esame kartu.