Pardavėjo tapatybė ir adresas
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB "PET PRO" kurios buveinės adresas Eišiškių pl. 8, LT-02184 Vilnius. Detalūs įmonės rekvizitai nurodyti tinklapio apačioje.

Sutarties sudarymas
Paskutiniame užsakymo formavimo žingsnyje, paspaudę mygtuką "Patvirtinti", Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gaunate prekes.
 
Kainos
kataloge nurodytos kainos yra jau galutinės kainos, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo. 
 
Pristatymo išlaidos ir terminai
Pristatymo kaina priklauso nuo pasirenkamo pristatymo būdo ir užsakymo vertės. Pristatymo termimas priklauso nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Detaliau žiūrėkite pristatymo sąlygas.
 
Atsiskaitymo būdai
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus:
  • apmokėti banko pavedimu;
  • greitai ir patogiai apmokėti per Mistertango sistemą;
  • atsiskaityti grynaisiais su kurjeriu, įteikiant prekes (šiam mokėjimo būdui taikomas 1.00 Eur komisinis mokestis).
Smulkesnę informaciją matysite užsakymo įforminimo metu, rinkdamiesi pageidaujamą atsiskaitymo būdą.
   
Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės ištaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.