Sumažinta kaina! Grizzly laukinių lašišų aliejus Padidinti

Grizzly laukinių lašišų ir menkių aliejus

Teisingas Omega-3 šaltinis! Tik laukinių lašišų aliejus turi efektyviausią Omega-3 ir Omega-6 santykį, kuris iki 3 kartų didesnis, nei fermose augintų lašišų.

Smulkiau

PakuotėAkcijaPristatymasKainaKiekis
125 ml -10%6,75 €
250 ml -10%11,25 €
500 ml -10%17,01 €
1000 ml -10%26,01 €

6,75 €

-10%

7,50 €

Add to wishlist

  • Grizzly laukinių lašišų aliejuje iki 3 kartų didesnis Omega-3 ir Omega-6 santykis, nei fermose augintų lašišų aliejuje;
  • 40-65% daugiau DHR ir EPR;
  • Dėl teisingo riebalų rūgščių santykio, idealiai tinka šeriant sausu maistu;
  • Ypač naudingas sausai ir perštinčiai odai;
  • Vartojant periodiškai kailis bus švelnus ir blizgantis;
  • Šunims ir katėms patinkantis natūralus skonis;
  • Stiprina širdį bei imuninę sistemą;
  • Suteikia daugiau energijos;
  • Gerina virškinimą.

Kodėl reikėtų vartoti būtent Grizzly lašišų aliejų?

Omega-3 riebalų rūgšties teigiamas poveikis sveikatai siejamas su dviem riebalų rūgštimis: EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis). Geriausias DHR ir EPR šaltinis yra šaltųjų vandenų žuvys, kaip lašišos, tačiau ne visos lašišos vienodos. Grizzly lašišų aliejus gaminamas tik iš laukinių Aliaskos vandenų lašišų, kuriame omega-3/omega-6 santykis siekia 9-10/1, tuo tarpu dažniausiai sutinkamame rinkoje fermose augintų lašišų aliejuje omega-3/omega-6 santykis tesiekia 2-3/1. Taip pat DHR ir EPR kiekis laukinių lašišų aliejuje 40-65% didesnis.
 
Kodėl tai svarbu ir kokia iš to nauda?

Kasdienis Grizzly laukinių lašišų aliejaus naudojimas stiprina bendrą šunų ir kačių sveikatą, o pirmasis pastebimas rezultatas - sveika oda bei žvilgantis kailis. Grizzly lašišų aliejus užtikrina plačią gamą Omega-3 riebalų rūgščių, įskaitant svarbiausias - DHR ir EPR. Senstant gyvūno organizmui, didėja širdies, smegenų, vėžinų susirgimų rizika. Ši rizika gali būti sumažinta, vartojant pakankamą kiekį lengvai pasisavinamų omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra vienos pagrindinių maistinių medžiagų, palaikančių subalansuotą metabolizmą.
Moksliniai tyrimai rodo, kad optimalus omega-3/omega-6 santykis turėtų būti nuo 1/3 iki 1/6, tačiau sausuose (net ir premium kokybės) ėdaluose dažniausiai būna nuo 1/10 iki 1/20 omega-3/6 santykis. Grizzly lašišų aliejuje omega-3/6 santykis vidutiniškai sudaro 9/1, kas idealiai tinka subalansuoti riebalų rūgštis sausame ėdale iki apytiksliai pageidaujamo santykio - 1/5.
 
Vidutinis omega-3 ir omega-6
santykis daugumoje sausų ėdalų
Omega-3 ir Omega-6 santykis
Grizzly laukinių lašišų aliejuje
Rezultatas šeriant sausu maistu
kartu su Grizzly lašišų aliejumi
  
Švaru ir lengva naudotis
Grizzly laukinės lašišos aliejus parduodamas patogiame flakone su dozatoriumi. Nereikia nuimti dangtelio, nereikia šaukšto, jokios netvarkos, tiesiog paspauskite ir viskas padaryta.

Kaip vartoti Grizlly laukinių lašišų aliejų?

Grizzly laukinės lašišos aliejus kvepia vandenynu ir turi stiprų šviežios žuvies skonį, kurį mėgsta dauguma šunų. Jeigu Jūsų šuns dieta buvo vienoda ilgą laiką, reikia pratinti jį prie naujo skonio palaipsniui. Rekomenduojame naudoti  mažesnį aliejaus kiekį keletą dienų, palaipsniui pereinant prie rekomenduojamos normos. Įlašinkite lašišos aliejų į maistą, kurį Jūsų šuo suės per vieną maitinimą, nes kitu atveju, dėl deguonies poveikio, likęs maistas užpiltas lašišų aliejumi neteks savo vertingų veikliųjų medžiagų ir kvapo.

Analizė:

Omega-3 riebalų rugštys - 30,6%
- DHR (Dokozaheksaeno rūgštis) - 12 %
- EPR (Eikozapentaeno rūgštis) - 9 %
Omega-6 riebalų rugštys - 3,3%
Sočiųjų riebalų rugščių suma - 20,6%
Mononesočiųjų riebalų rugščių suma - 42,2%
Polinesočiųjų riebalų rūgščių suma - 34,9%
 
Rekomenduojamos dienos normos:
 
Gyvūno masė, kg
125/250ml dozatoriaus paspaudimai
500/1000ml dozatoriaus paspaudimai
iki 3 kg
½
-
3 - 6 kg
½ -1
½
6 - 12 kg
1 - 2
1
12 - 25 kg
3 - 4
2
25 - 40 kg
5 - 6
3
virš 40 kg
-
4

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Grizzly laukinių lašišų ir menkių aliejus

Grizzly laukinių lašišų ir menkių aliejus

Teisingas Omega-3 šaltinis! Tik laukinių lašišų aliejus turi efektyviausią Omega-3 ir Omega-6 santykį, kuris iki 3 kartų didesnis, nei fermose augintų lašišų.

Parašyti atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: