Natūralus kraikas SUPER BENEK Green Forest Padidinti

Natūralus kraikas SUPER BENEK Green Forest

Natūralus, ypač gerai sušokantis, aromatizuotas spygliuočių ekstraktu kraikas katėms.

Smulkiau

PakuotėAkcijaPristatymasKainaKiekis
5 kg3,19 €
10 kg6,79 €

3,19 €

Add to wishlist

Aprašymas:

 

Super Benek ZIELONY LAS. Švelniai aromatizuotas spygliuočių ekstraktu maloniu žmonėms ir priimtinu gyvūnėliams. Kvapas švelniai skatina budrumą, todėl šis kraikas rekomenduotinas mažiau judančioms naminėms katėms. Šis kraikas praturtintas smulkesnės frakcijos granulėmis, pakeliančiomis jo našumą.


Šie higieniniai naminių gyvunėlių kraikai gaminami iš natūralaus, gamtoje randamo mineralo bentonito miltelių. Gamybos metu pritaikius unikalias technologijas, pagaminamas 2 – 5 mm. skersmens grūdėtumo kraikas, kuris naudojimo metu suššokdamas į grumstelius tuo pat metu išbrinksta, todel yra našesnis už kitus panašius bentonitinius kraikus. Susiformavę grumsteliai tvirti ir nelimpa prie tualeto dežutės sienelių ar dugno, net jai kraiko sluoksnis mažesnis nei 6 cm. Dregmę ir nemalonius kvapus sugeria tiesiog puikiai. Sausas, nedulkantis, lengvas, šiltas lyg pašildytas, užtikrina komfortą tiek gyvunėliams, tiek jų šeimininkams.
 
 Bentonitinio kraiko naudojimas:
Į kačių tualeto dėžutę pripikite 5 – 6 cm. kraiko, lengvai supurtykite dėžutę, kad kraikas pasiskirstytų tolygiai, tai padės apsaugoti nuo kriko grumstelių prilipimo prie dėžutės dugno. Kitiems gyvūnėliams rekomenduojama pripilti tinkamą kraiko kiekį tam skirtoje narvelio dalyje. Šalinkite tik panaudotą ( į grumstelius sušokusį) kraiką, jei reikia, papildykite šviežiu. Po nuodugnaus tualeto dėžutės tvarkymo, nepanaudotą ( nesušokusį į grumstelius) kraiką vėl supilti į dėžutę.
  • Kraiko rūšis Bentonitas
  • Kraiko ypatybės Sušokantis, Aromatizuotas

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Natūralus kraikas SUPER BENEK Green Forest

Natūralus kraikas SUPER BENEK Green Forest

Natūralus, ypač gerai sušokantis, aromatizuotas spygliuočių ekstraktu kraikas katėms.

Parašyti atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: