ISB PEK kondicionierius Padidinti

Iv San Bernard PEK kondicionierius

Kondicionierius pasižymi antistatiniu efektu ir apsaugo plaukus nuo vėlimosi.

Smulkiau

PakuotėAkcijaPristatymasKainaKiekis
250 ml14,76 €
1000 ml39,67 €
5 l145,38 €

14,76 €

Add to wishlist

Šis kondicionierius neutralizuoja visas nepageidaujamas kailio savybes: sausumą, lūžinėjimą, elastingumo nebuvimą. Naudojant šį balzamą Jums pavyks išpainioti netgi pačius sudėtingiausius susivėlimus šunų ir kačių kailiuose. Speciali formulė, susidedanti iš kolageno ir kitų baltymų pagrindu, sukurta ypatingam odos ir kailio drėkinimui natūraliu būdu grąžinant plaukams drėgmę, prarastą dažnų maudynių, džiovinimo fenu ir ilgo buvimo saulėje bei vėjyje metu. PEK‘as suteikia kailiui natūralų elastingumą, sutrumpina šukavimo trukmę, padeda atstatyti lūžinėjančius plaukus. Greitai pašalina kailio pažeidimus, sustiprindamas jo pagrindą. Kolagenas, akimirksniu įsigeriantis į kailį ir odą, yra geriausia natūrali drėkinamoji priemonė. PEK kondicionierius suteikia kailiui papildomos apimties ir palengvina jo formavimo procesą, po priemonės naudojimo kailį lengva šukuoti, jis tampa švelnus, išsipeša minimalus kiekis plaukų. Rekomenduojamas visų veislių šunims ir katėms.

Naudojimas:

1. Sąvėlų išpainiojimui naudokite neskiestą balzamą. Ištepkite juo susivėlusias vietas, laikykite 5 minutes ir tada atsargiai išpainiokite rankomis.

2. Esant nedideliems susivėlimams PEK kondicionierių galima įdėti į kitą, pagal kailio tipą parinktą balzamą ir naudoti kaip kad naudojate įprastą kondicionierių. Išmaudykite gyvūną jo kailio tipą atitinkančiu šampūnu. Gerai nuskalavus šampūną, kailis suvilgomas kondicionierių mišiniu (dvi dalys įprasto ir viena dalis PEK balzamo), didesnį dėmesį skiriant problematiškoms vietoms, plaukų galiukams. Palaikius 5–10 min., nuskalaukite. Išplautas kailis turi būti švelnus ir neriebus.

3. Norint padidinti kailio apimtį, kondicionierių skieskite vandeniu santykiu, pradedant nuo 1:10 iki 1:60, pagal kailio struktūrą (kuo minkštesnis ir plonesnis kailis, tuo mažiau reikia PEK balzamo). Gerai suvilgykite visą kailį, nuspauskite drėgmės perteklių ir išdžiovinkite fenu, arba užpurkškite paruoštą tirpalą ant kailio prieš džiovinant.

Dėmesio: skieskite tik virintu ar distiliuotu vandeniu. Rekomenduojama naudoti reguliariam kailio drėkinimui laikotarpyje tarp parodų.

  • Kailio tipas Ilgaplaukis, Vidutinio ilgio plaukas
  • Kosmetikos ypatybės Nuo sąvėlų, Atstatanti

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Iv San Bernard PEK kondicionierius

Iv San Bernard PEK kondicionierius

Kondicionierius pasižymi antistatiniu efektu ir apsaugo plaukus nuo vėlimosi.

Parašyti atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: